HİZMETLERİMİZ

Drone ile haritalama hizmeti,Drone ile lidar,Havadan Haritalama,Drone ile ortofoto,Drone ile halihazır haritlama,Drone kiralama,Termal drone ile enerji verimliliği,Multispektral kamerlar ile ürün rekolte ve ürün hastalıklarının tesbiti...

Drone ile haritalama

Drone ile haritalama ister cors cihazıyla destekleyerek fotografik nirengi yöntemleriyle veya Rtk lı dronlar ile arazinizin drone ile haritalama DEM dijital elevation modellerini veya halihazır haritalarını oluşturmaktayız. Hızlı ve Ekonomik çözümler için bize ulaşın.

Havadan Haritalama

Autocad, Netcad gibi üzerine proje çizilebilecek programlarda kullanmak üzere LAS,PLY,XYZ Nokta bulutu ve DXF formatında araziyi belirten dosyalar üretebiliriz. Bu programlarda yüksek kalite tif formatıyla altlık olarak kullanabileceğiniz Ortofoto görüntüsü vermekteyiz.

Dosya Saklama

Projenizin tesliminden sonra dosyalarınızı 1 yıl süreyle saklıyoruz. Görsel doneleriniz 1 yıl güvenle saklanır.Dilediğinizde size tekrar teslim edilir.Haritalama işlerinizde büyük boyutlu verileriniz bizde asla kaybolmadan bekletilir. Ek ücret almadan doneleriniz saklanmaktadır.

Yeni Fikirler üretiriz

Edindiğimiz tecrübeyle Projenizi gelişimini sağlayacak çözümler üretiriz hem pazarınız hem de projeniz gelişir. Proje danışmanlığınızı yapabiliriz.

Multispektral Kameralar

Tarım rekolteleri ve Tarsim için ihtiyaç duyduğunuz multispektral kameralar ile elde etiğimiz verileri sizin sayısallaştırırız. Ölçülebilen bir bilgi her daim sağlıklıdır.

Kurumsal Çözümler

Bakanlıklar seviyesinde yönetilen projeleri geiştiririz. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize uygu çözümleri halkımıza kazandırırız.

Kodluyoruz +

Müşteri Toplantısı

Tüm Türkiyedeyiz

Mutlu Müşteri

Yaptıklarımız

Drone geliştirme ve drone teknolojileri ,Drone ile haritalama drone ile enerji verimliliği,Drone ile lidar,Drone ile halihazır ,havadan haritalama ,Drone ile termal ,Drone ile multispektral çekimler.
Dron kiralama,Ankara,İstanbul;izmir,Bursa,Hatay,İskenderun,Antalya,Bodrum drone kiralama

Drone Kiralamak mı İstiyorsunuz?

Drone Kiralamak artık çok kolay. 750 ₺ den başlayan drone kiralama fiyatlarıyla Lisanslı pilotlarımız talep ettiğiniz drone ile çekim alanına gelip istediğiniz fotoğrafları ve videoları çekiyor. Dilerseniz kurgu montajla çektiğimiz donelerden bir tanıtım filmi yapalım,dilerseniz ses sanatçılarına filminizin seslendirmesini yaptırtalım

DRONE KİRALAMA FİYATLARI
Ankara ,İstanbul;izmir,Bursa,Hatay,İskenderun,Antalya,Bodrum drone kiralama

Tanıtım filminiz için hazırız!

Fabrikanızını iş yerinizin veya portföyünüzün tantımı için drone ile hava çekimleri yapmaktayız.2500 ₺ den başlayan tanıtım filmi fiyatlarıyla tanıtım filminizi Profosyenel video kameralarla çekip isteğiniz doğrultuda tanıtım filminizi seslendirerek beğeninize sunuyoruz. İstanbul ,Ankara,İzmir,Bodrum Reklam tantım filmi için temsilcilerimiz size ulaşsın

RANDEVU TALEBİ
Organizasyon Havadan Çekim,Drone Kiralama,Drone kiralama hizmeti

Bir organizasyonunuz mu var ?

Kurumsal firmaların tüm etkinlikleri,Fuar çekimleri,Evlilik teklifi,Yarışma ve eğlenceler,Klip çekimi,Düğün hikayesi gibi çekimler 1500 ₺ den başlayan fiyatlarla organizasyon çekimleriniz yapmaktayız. 5 farklı drone ile yer ekip ve ekipmanımızla size hizmet vermeye hazırız.Organizasyonlarınızın havadan ve yerden çekimi kalitenin adresiyiz.

İLETİŞİM

FİRMALARIMIZ

Drone Çekim Reklam Tanıtım Drone Kiralama Hizmeti verdiğimiz seçkin firmalar firmalar

EKİBİMİZ

Alanında uzmanlaşmış ekibimiz drone kiralama drone ile haritalama,Drone ile multispectral kamera ,Termal Drone,reklam tanıtım havadan çekim ve tanıtım filmi için size destek olamaya hazırız...

Sinan

Yönetici

Yönetmen,Video Kurgu,İha1 Drone Lisanslı Pilot

Ümit

Yönetici

Yönetmen,Video Kurgu,İha 1 Drone Lisanslı Pilot

Şahin

Kurgu Montaj

Yönetmen,Video Kurgu,İha1 Drone Lisanslı Pilot

İsmail

Dron Pilotu

İha0 - 1 Drone Lisanslı Pilot Photographer